Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi kell ahhoz, hogy játékbíró...

Mi kell ahhoz, hogy játékbíró legyek? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Foci vagy vízilabda bíró szeretnék lenni. Mit kell elvégeznem ehhez? Szükséges hozzá tapasztalat? Tehát például ahhoz, hogy foci játékbíró legyek szükséges hozzá focitudás vagy előzetes focijátékos múlt? Milyen tanfolyamon kell részt vennem?

2014. aug. 2. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos, van egy olyan érzésem, hogy a játékvezetőknek érdemes elvégezni egy játékvezetői tanfolyamot. Igaz, nem friss hirdetés, de valami ilyesmik a feltételek ma is: [link]


Továbbá nem árt az se, ha a bíró ért a focihoz... Na meg tudjon két órán keresztül futni és koncentrálni.

2014. aug. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm! :)

Én igazából kisebb korosztálynál gondoltam, hogy játékvezető legyek...ezt csak a 2órás futkosásra mondtam...de egyébként 5évig versenyszerűen vízilabdáztam +4évig úsztam, úgyhogy lehet jobban tudnék vízilabda játékvezetőként érvényesülni...

2014. aug. 11. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!