Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológusnak szeretnék...

Pszichológusnak szeretnék tanulni, jó ez az iskola?

Figyelt kérdés
Jövőre felvételizek, néztem iskolákat és találtam Budapesten a Fodor József Szakképző Iskolát. Lehet biológiát emelt óraszámmal tanulni, és még egészségügy is van....ez jó lenne hogyha pszichológus akarok lenni? :)

2014. júl. 1. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ad érettségit?
2014. júl. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem, nem jó hozzá (mivel szakképző, nem ad érettségit)

Menj gimibe

2014. júl. 2. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Ahhoz, hogy felvételzhess pszichológiára kell

az érettségi, vagyis legalább szakközépsuliba kéne

hozzá menned, de inkább gimi

2014. júl. 2. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Becsapós az iskola neve..mert elvileg a szakképző iskolák szakmát oktatnak, de ez tulajdonképpen egy szakközépiskola.

Mivel érettségizni fogsz ha ide jársz az meg jogosít egyetemi továbbtanulásra elviekben jó..az hogy gyakorlatban mennyire versenyképes iskola és mennyire jól tanítanak az másik kérdés. Ha jó tanuló vagy akkor inkább gimnáziumba jelentkezzél.

2014. júl. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gimnáziumba menj inkább, nem csak biológiát kell jól tudni, hanem elég sok minden mást is, és nem árt, ha valahol megtanulsz hatékonyan tanulni :)
2014. júl. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó tanuló vagyok. :) Értem, akkor inkább gimibe megyek. köszönöm!
2014. júl. 2. 15:58
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez az iskola is ad érettségit. Akkor nem jó?
2014. júl. 2. 16:02
 8/8 anonim ***** válasza:
a szakképző iskolák sosem olyan szintűek, mint egy rendes gimnázium. ha jól tanulsz, miért akarsz mindenképpen szakiskolába menni?
2014. júl. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!