Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A miskolci Herman Ottó gimibe...

A miskolci Herman Ottó gimibe 4,8 átlaggal felvesznek? 7. -es vagyok és nagyon szertenék bejutni.

Figyelt kérdés

#tanulás #gimnázium #Herman Ottó Miskolc
2014. máj. 22. 19:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti. Szinte 100%. Ugyanis már nincs annyi kitünő, hogy az összes helyet elfoglalja... de ezt azért ne ved biztosra...

Annyit tudok ajánlani, hogy tanulj ugyan úgy ahogy eddig, tarsd meg az átlagod, és nagy valószínűséggel ott leszel a felvettek között. Sok sikert!

2014. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Ha a központi írásbelit nagyon jóra megírod, akkor

van esélyed igen -

2014. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm,remélem:)
2014. máj. 25. 19:18
 4/25 A kérdező kommentje:
Ja,még annyit elfelejtettem,hogy angol előkészítőre szeretnék menni.Angolból ebben az évben csak ötösöm van,és járok egy különtanárhoz is..
2014. máj. 25. 19:26
 5/25 anonim válasza:
Nyugi, annak a pár pontnak nem lesz jelentősége amit ezen veszítesz el. A lényeg a központi, de ha azt megírod 80 pont felett, a többi miatt nem kell aggódnod. Viszont ha 80 pont alatt írod meg, akkor jobban oda kell figyelned a szóbelire, mert akkor pont a határon leszel, és minden azon múlik, hogy ott hogy teljesítesz. Ezeket azért tudom, mert most felvételiztem a Hermanba:) Bár igaz, hogy matekra, de a lényeg szerintem ugyanaz.
2014. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Jaj,de jó,köszönöm!:-)
2014. jún. 2. 14:05
 7/25 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. A lényeg a központin van, arra kell nagyon felkészülnöd, mert ha írsz egy 80 pont felettit, akármelyik tagozatra be fogsz jutni. Sajnos, a szóbeli szinte semmit sem nyom a latba, de azért ne hanyagold el! Sok sikert!
2014. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm,és még annyit tennék hozzá,hogy angol előkészítőre szeretnék menni..oda nagyon nehéz bejutni?
2014. jún. 24. 16:43
 9/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Én most ballagtam el a Hermanból. :(


Az angol előkészítő egy olyan szak, amit legtöbben azok írnak be, akik jelentkeznek angol kéttanra is, de beírják másodiknak az előkészítőt. Mivel sok az ilyen, és azoknak nagy részét felveszik kéttanra, vagy elmennek másik suliba kéttanra, szerintem annyira nem nehéz bejutni, bár csak 17 embert vesznek fel.


Sok sikert! :)

2014. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm és sok sikert a továbbtanuláshoz!:)
2014. júl. 2. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!