Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen anyagi kiadásokra kell...

Milyen anyagi kiadásokra kell számítanom? Ha Debreceni Egyetemre fogok Programtervezést tanulni. Gondolok itt Laptop.

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 08:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyetemen*
2014. márc. 9. 08:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van hallgatói gépterem, ahova be lehet menni dolgozni, de azért egy otthoni gép megkönnyíti az ember életét. Nem feltétlen kell laptop, csak ha hurcolni akarod mindenhova.
2014. márc. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi.
2014. márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem valamilyen otthoni gép mindenképp kell, hogy ne legyél a géptermek nyitvatartásához kötve. A laptop jó gondolat, de erős gép kell, hogy bírja a hatalmas progikat, amikre 3. évfolyamon már lehet számítani.
2014. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Laptop, van olyan vizsga ahol kell a gép és nem gépteremben írták. (Én se hittem el, de igaz)


+ számolj B,C vizsgadíjakkal, lehet fizetned kell egy párszor, vagy kreditbírság következő félévben. Bár ne így legyen! ;)

2014. jún. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!