Hova, s milyen iskolába menjek (középsuli vagy gimi. ) ha riporter vagy újságíró, anyáék szerint médiaszemélyiség szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Amúgy nem médiaszemélyiség "akarok" lenni csak érdekel az emberek élete, és mivel a hírességeket külön számba kell venni már szinte ezért az ő életük is... Vagy írhattok tök másmilyen sulit is mert érdekel az építészmérnök, a tervezés is vonz, úgyhogy ilyet is írhattok csak írjátok oda Légyszíves segítsetek!
2009. dec. 10. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha érdekelnek az emberek akkor menj gimibe ott gondolkodtatsz még mit is akarsz. Jó magyaros vagy? Ha igen nem tévesztettél pályát az újságíróval.
2009. dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tavaly év végi bizonyítványom (nagyjából):

Nyelvtan:5

Irodalom:5

Tesi:5

Angol:5

Töri:4

Földrajz:4

Matek:5

Ének:5

Tehát magyarból is nagyon jó vagyok és voltam, ezévben még csak egy 4-em van:)

Még a pszichológia is érdekel, ez kimaradt...

2009. dec. 10. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Gimnázium szempontjából teljesen mindegy, majd úgyis később dől el. Én egy totál lepukkant gimnáziumban érettségiztem, mégis felvettek média szakra egyetemre (államira, elég magas ponthatárral), mert jó lett az érettségim, és nincs gondom a tanulással az egyetemen sem, nagyon szeretem. (bár most, hogy itt a vizsgaidőszak, kicsit úgy érzem, hogy tele a hócipőm vele, de azért szeretem :))
2009. dec. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) Nővérem is egyetemista, de nem segítene hogy hova menjek tovább... :S De, remélem ti tudtok segíteni, tehát ha írtok akk légyszi írjatok Suli nevet is meg helyet h hol van, h mi lenne jó nekem... :$
2009. dec. 11. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!