Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyha utazási irodába akarok...

Hogyha utazási irodába akarok dolgozni, akkor a középsuli után hova kell jelentkeznem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
ööö, tudom, hogy nehéz ügy, de esetleg utazási irodába? :O
2010. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
vmi főiskolára kell menni vagy vmi :/
2010. nov. 11. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Idegenforgalmi szakmenedzser felsőfokú szakképzésre kell jelentkezned, ,,sima" irodai munkához elég az is, amúgy van turizmus-vendéglátás szak (pl. Corvinuson, BGF-en), ha ,,magasabb" pozícióba vágysz, de utóbbi szakokra nagyon magas a ponthatár.
2010. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és gyakorlatra már utazási irodába kell majd menned fősuliról, mert utazási irodába csak akkor vesznek fel, ha már van gyakorlatod. hogy miért, nem értem, mert nem lehet egy annyira bonyolult munka. talán vannak külön vizsgák is, pl repjegy értékesítéshet, meg az Amadeus program ismeretéhez, ilyenek...
2010. nov. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Idegenforgalmi szakmenedzser képzés van az Európai Üzleti Polytechnikumban is. Ha kérdésed van akkor ott szerintem szívesen segítenek.
2010. nov. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Ahogy elnézem, először egy magyar nyelvtanfolyamra kellene... Utazási irodábaN és nem irodába...jajj. Irodába bemegyek és az irodábaN dolgozom. Figyelj jobban a suliban ám!
2010. nov. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!