Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak? Az átlagom,...

Mit csináljak? Az átlagom, most félévben 9-es lett ( a 10-ből ) matekból, és jövőre lehet választani, hogy hat vagy 4 órás azaz emelt vagy nem emelt matekot vegyek fel.

Figyelt kérdés
Tudom stréberül, hangzik, mert a kilences nagyon, jó, de pl. most írtam egy 6.5 amiért sírtam is, mert félek, hogy anyukámnak nem vagyok elég jó... Szóval a kérdésem az lenne, hogy szerintetek menjek emelt matekra? ( 1év után le lehet adni... )
2014. febr. 17. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen helyen tanulsz ahol így osztályoznak?

Egyébként ha érdekel a matek és szereted, és esetleg később szeretnél továbbtanulni olyan irányba ahol számítani fog a matek, akkor érdemes felvenni. Lehet nem fog olyan jól menni, mint most, de mint írtad 1 év után le lehet adni. És amit egy év alatt már megtanultál az is a javadra válhat.


"félek, hogy anyukámnak nem vagyok elég jó" Ha anyukádnak csak akkor vagy jó, ha mindig jó jegyeket hozol, akkor ott valami gond van, és nem veled. A szülők, mindig feltétel nélkül kell, hogy szeressék a gyereküket. Viszont kétlem, hogy egy rosszabb jegy miatt ne szeretne.

2014. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!