Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szegedi Egyetem ÁOK-ról vélemény?

Szegedi Egyetem ÁOK-ról vélemény?

Figyelt kérdés
Milyen a színvonal?Mennyire nehéz?Vizsgaidőszak mennyire húzós?Tananyag?Átlagosan mennyire nehéz a másik 3 orvosihoz képest?

2013. dec. 31. 11:09
 1/3 anonim válasza:
0%
Hevesen a Dankó Pista utcában Szabó professzornő ott tartott előadásokat. Javaslom keresd fel. Ő mindent elmond neked. Remélem segitettem a válaszommal. 23L
2014. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
54%
nagyon jó egyetem, magas a színvonal, nagyon nehéz a vizsgaidőszak. tanulni kell folyamatosan, és még akkor is csomószor buksz, de kitartás kell,na meg szerencse, és akkor nem lesz gond.
2014. jan. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Idén kezdtem, a többiről meg abszolút nem tudok nyilatkozni.

Nagyon jó! A színvonal szerintem mindegyik orvosin hasonló, kisebb-nagyobb eltérések vannak, viszont Szegedre megéri a diákélet miatt menni. A város gyönyörű, jó a közlekedés, nem olyan drága mint mondjuk Pest.


Az, hogy mennyire nehéz, szubjektív. Nekem például egyelőre nem az. A vizsgaidőszak sem volt vészes. Sokat aludtam alatta. XD Meg persze sokat tanultam, főleg délután 4 és hajnali 4 között. De sokkal jobban tetszik, mint a szorgalmi időszak. Akkor kelsz, amikor akarsz, nem kell órára járni. És ha jól osztod be az idődet, még a tananyagnak is a végére érsz, úgy, hogy nem utálod meg. Viszont azt már tapasztaltam, h a szorgalmi időszakban is tanulni kell, óráról órára készülni. Már, ha valaki nem akar szándékosan kicseszni magával.


A tananyaggal egy baj van: nagyon sok. Most már az anatómia 3 féléves, 4 helyett. És kicsit több egy szemeszter anyaga, mint eddig volt. Az első félévnél csak érdekesebbek lesznek a tárgyak. Fizika, kémia, sejtbiosz... inkább a gimi kiegészítve. Az anatómia az egyetlen igazi orvosos tantárgy még. De bőven elég egyelőre. XD

2014. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!