Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemisták, nektek hogyan...

Egyetemisták, nektek hogyan oszlanak meg az órák egy héten?

Figyelt kérdés
Mindegy milyen szak, de ha úgy kb több szaknál tudnátok mondani egy olyan sacc/kb-t azt nagyon megköszönném. Az első, második és aki már bennevan akkor a harmadik évet is elmondhatná kb hogy zajlik. Főképp azért érdekel, mert szeretnék dolgozni is részmunkaidőben, de nem tudom milyen órarendre számítsak úgy kb. Köszönöm előre is nektek !

2013. dec. 30. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Félévről félévre nagyon változó, no meg az sem mindegy, hogy ha nem teljesítesz minden félévben minden tárgyat.. Esetleg ha tudnál mondani egyetemet és szakot, akkor pontosabb válaszokat kaphatnál.
2013. dec. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Engem a Debreceni Egyetem közgazdaság szakja és a kommunikáció és médiatudomány érdekelne.
2013. dec. 30. 10:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
KomMédia mellett lesz idöd dolgozni.
2013. dec. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megválaszolhatatlan a kérdésed annyira más és más egyetemenként és szakonként is...de még egyénenként is más és más, abból az okból amit előttem szóló leírt..azaz ha valamit egyik félévben nem sikerül teljesíteni akkor annak a tárgynak a pótlása is benne van az órarendedben amelyik féléveben pótolód, és ott vannak a szabadon választható tárgyak..ami már abszolút egyénivé teszi az órarendet ki mit vett fel, ott mi a követelmény és az adott tanár mikor tartja az órát..és még ott a kritérium követelmény tárgyak, amit szintén valamikor teljesíteni kell ha kredit nem is jár érte...

Ennyi változós a feladvány...szóval ezt előre Te nem fogod tudni, minden egyes félév elején fog kiderülni abban a félévben mikor lesz szabadidőd .....

2013. dec. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Idén az őszi félévem így nézett ki: hétfőn 10-18-ig voltam bent, kedden 8-12-ig és 16-20-ig, szerdán 10-12-ig, csütörtökön 8-20-ig, pénteken 10-16-ig.

Dolgozni emiatt csak szerda délután tudtam volna, de minden diákmunkához minimum heti 2-3 műszakot kértek, és egyébként is kellett idő tanulásra is, így egyáltalán nem tudtam dolgozni.

2013. dec. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!