Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítséget kérnék kémiából?

Segítséget kérnék kémiából?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne egy összefoglalóra, a 7.-es anyagtól a 10.-es anyagig. Tudom, hogy a tankönyvekben benne van, de valami olyan kellene, ami összefoglalja és ezért legalább egy kicsit rövidebb, ha nem is sokkal. Szóval ha tudnátok linkelni egy ilyen oldalt, vagy akár ha van egy olyan könyv, ami egyben összefoglalja, nagyon megköszönném:)

2013. dec. 15. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék. :)


Amúgy én javaslom a számítások szempontjából az Ötösöm lesz kémiából c. könyvet. Amiben rengeteg feladat van, tudsz gyakorolni és meg van hozzá a megoldás is, ahol nem csak maga a megfejtés van hanem magyarázat is. :)

2013. dec. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az Ötösöm lesz kémiából című könyv meg van nekem:) Én inkább az elmélet összefoglalására lennék kíváncsi. De azért köszönöm!
2013. dec. 15. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!