Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menjek tovább tanulni?

Grettorotto kérdése:

Hova menjek tovább tanulni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, és fogalmam sincs, hogy hova menjek továbbtanulni. Mostanában az andragógiát és a gyógypedagógiát találtam, de az andragógiáról például csak rosszat olvastam. Infó a választott érettségi tárgyam, és angolból tervezem az emeltet. Szeretem a nyelveket, abból érzem igazán jónak magamat. Ezen kívül imádok írni az érzéseimről, a gondolataimról, és kifejteni valamiről a véleményemet. Elképzeltem magam a jövőben, és szeretnék másokon segíteni, megoldani a problémáikat, lelkileg támaszt nyújtani nekik. Szeretek tervezni, szervezni, viszonylag tudok rajzolni, ezért még a lakberendezésen is gondolkoztam és a rendezvényszervezésen. Ti mit mondtok, mit lenne érdemes továbbtanulnom ?

2013. nov. 25. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi a baj a gyógypedagógiával?:)
2013. nov. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan mennyit fizet, de nem sokat.. persze nem a pénzt helyezem előtérbe, hanem hogy mennyire szeretném csinálni. csak fontosnak tartom azért a pénzt is. meg ahhoz nem kellenek a nyelvek. pedig szeretném hasznosítani, hogy 3 nyelven tanulok.
2013. nov. 26. 20:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Én rám is az jellemző amit leírtál. Ha van rá válasz veled együtt várom.:)
2013. nov. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szépen hangzik. De bármelyiket választod a fentiek közül, egyenes az utad Birminghambe egy jó zsíros mosogatói állásba.

Embereld meg magad légy szíves, ha jó vagy infóból, gyere mérnöknek. Nem bánod meg.

2013. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne válaszd az infót, az egyetemen az informatika teljesen más, mint középiskolában. Miért nem mész valami nyelvszakra, ha szereted a nyelveket? Mondjuk anglisztika. Az andragógia se rossz, csak államira kb. lehetetlen bekerülni.
2013. dec. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
"Az andragógia se rossz..." - Ja, melegedni három évig. És mi lesz utána? Gondolj bele. Érdemes ezért összekaparni a 460 pontokat?
2013. dec. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindegyik ismerősöm elhelyezkedett az andragógia szakkal, ráadásul a szakmában, szóval nem értem, mi a gond... Vagy lehet, hogy csak nekem vannak ilyen ismerőseim, vagy szerencséjük volt, vagy mégis el lehet helyezkedni ezzel a szakkal? Nem tudom, de elhelyezkedtek.
2013. dec. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Három ismerősöm végzett andragógiát. Egyik rendőr, másik önkormányzati alkalmazott, harmadik Tesco árufeltöltő. Az első kettőnek gyorsan kellett egy akármilyen diploma a közalkalmazotti bértáblán feljebb jutáshoz, és jéééé egyik sem vállalta be a mérnökit!
2013. dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet nem érdekelték őket a mérnöki szakok.:)
2013. dec. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmi sem érdekelte. Csak akart egy akármilyen diplomát. Lehetőleg gyorsan. Matek nélkül, mert azon gondolkodni kell.
2013. dec. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!