Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tul keso orvosnak tanulni 40...

Tul keso orvosnak tanulni 40 evesen?

Figyelt kérdés
Van mar egy diplomam, sokat dolgoztam, kulfoldon is voltam tobb evig, tudtam felretenni boven. Kb. 3 honapja vagyok ujra itthon, es erosen gondolkodom rajta, hogy szakmat valtsak. Korabban nem lett volna ra penzem, de most igen, ki tudom fizetni az egyetem orvosi tandijat. Jovo tavasszal megcsinalnam a biologia-keima erettsegit, 1 ev mulva kezdenem az orvosit. Mar kb. 10 eve foglalkoztat a tema, de soha sem mertem belevagni. Sokat valtoztam az evek soran, szeretek embereknek segiteni, es ugy erzem tudnam is hivatasszeruen csinalni ezt a szakmat. Csaladom, nincs, teljesen szabad vagyok. Szerintetek nem tul keso belevagni egy ilyen tervbe?

2013. okt. 22. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tanulni soha sem késő,de elég sok időt le kell húzni az egyetemen,plusz a gyakorlati időszak se fél év.
2013. okt. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
így van, tanulni soha nem késő, ha szeretnéd, és kitartó vagy, akkor szerintem miért ne.
2013. okt. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Koszi a biztatast! :)
2013. okt. 22. 20:55
 4/13 anonim ***** válasza:

Először az emelt érettségit csináld meg.

Aztán majd meglátod,mire lesz elég a pontszám

2013. okt. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Viszont hat éves a képzés

És utána még szakorvosnak is kell "tanulnod"

Addigra már vagy ötvenéves leszel, mire a végére érsz

2013. okt. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy nem szokvanyos, de nagyon szeretnem, legalabb megprobalni! Amugy nem erzem magam idosnek, es szerintem 10 ev mulva is igy lesz ez meg, de valszeg utana is :) Sok bennem az eletenergia.
2013. okt. 22. 21:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ennyi idősen az orvosi pályát csak akkor ajánlom, ha tényleg annyi pénzed van, hogy meg tudsz élni belőle munka nélkül. Ugyanis orvosi mellett dolgozni nem lehet. Továbbá neked az egyetem 12 millába fog fájni.
2013. okt. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tanulni soha nem késő. De az orvosi társadalom közismerten erősen hierarchikus, és a magasabb polcon levő hivatalból okosabb is, és neki van igaza. Nemcsak a pénzt és az időt kell rászánnod, nemcsak arra kell felkészülnöd, hogy nálad fiatalabbak fognak vizsgáztatni, hanem arra is, hogy nálad fiatalabbak fognak majd helyretenni, és ezt is el kell viselned.
2013. okt. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van emelt érettségid?
2015. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Milyen lett az érettségi?

Fölvettek?

2015. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!