Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matek+info-val hova lehet...

Matek+info-val hova lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Idén kellett faktot választanunk, matekot, infót, és angolt vettem fel, ezekkel merre lehet elhelyezkedni? Van lehetőségem, hogy felvegyem ezek mellé a fizika faktot, de az szerintem túl nehéz lenne nekem, szóval a fölső matek+info+angollal hova lehetne továbbtanulni? Valamint ha belevennénk ezek mellé a fizikát, akkor mennyivel lenne több lehetőségem?
2013. szept. 3. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Bárhol, csak az én helyemen nem.

Egyébként ha rendesen tanulod ezeket az angollal együtt, akkor szinte bárhol. Komolyan. Nyitva áll előtted a világ.

2013. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fizika nélkül is akár?
2013. szept. 3. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Az informatika önmagában elég, az angol meg az informatika segédtudománya. :-)
2013. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!