Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen lehetőségei vannak...

Milyen lehetőségei vannak annak, aki "bölcsészlélek", de nem elég okos hozzá, a gyakorlatias dolgokban pedig teljesen életképtelen?

Figyelt kérdés

Legszívesebben magyar szakra mennék, de az emelt szintű érettségit tuti nem tudnám megcsinálni (nézegettem a korábbi feladatlapokat, a verselemzéshez hozzá sem tudtam szagolni).

Az irodalmon kívül nem nagyon érdekel semmi, illetve bármi, ami minimálisan is izgalomba hozna, az esélytelen, szerencse kell hozzá, vagy túl költséges.


2013. aug. 2. 14:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ehh, nem a talpraesetségemről vagyok híres (kapcsolatkeresés), inkább tipikusan olyan vagyok, akinek megalszik a tej a szájában... Bár színházban tényleg szívesen dolgoznék, ezen még nem is gondolkoztam.


Informatikus könyvtáros - nekem is eszembe jutott már, de a könyvtárosság nem vonz különösebben, és állítólag nagyon nehéz az elhelyezkedés.

2013. aug. 4. 02:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!