Hova menjek továbbanulni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy szeptemberben elkezdődik az iskola , és mindenkinek van elképzelése hova akar menni. Nos nekem nincs. Csak annyi hogy menék közgazdasági szakközépbe .Anya azt mondta , hogy kell még plusz 2 iskolát megjelö hogyha esetleg nem vennének fel KÖZGbe.

Egyedül matekból lettem hármas év végén, és a többi négyes-ötös. irodalom-nyelvtan:4 , történelem:5 , angol nyelv:5 , matematika : 3 .

Elképzelésem sincsen szóval szeretnék segítséget kérni hogy Bács Kiskun megyében hol lehet jó iskolákat találni.

Amiben úgy jó vagyok az a szervezés, és a törit is nagyon szeretem. Emellett táncolok, de táncművészeti suliba meg csak ballet iskolák vannak. Mondjuk elég hajlékony vagyok meg minden , de nem hinnm hogy egy fél év alatt el tudnám sajátítani a balettet. Segítsetek légyszi , nagyon fontos! :c

L/13



2013. júl. 22. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem mész csak egy sima gimibe?
2013. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Anya és Apa nem szeretné ha sima gimibe mennék, mert itt egyedül normális gimi a Móra lenne. És oda nem engednek
2013. júl. 22. 17:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért nem engednek oda?
2013. júl. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mert nem tartják jó iskolának
2013. júl. 22. 18:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyse az érettségi számít,tökmindegy hova mész.De ha "hülye" vagy,akkor mehetsz te egyetemre is,ha meg nem akkor mek tökmindegy hol végzel.Persze a diploma számítani fog,ahol nézik,de nem mindenhol érdekli a munkáltatót.Van ahol azt se nézik,hogy milyen szak,csak diploma legyen.Na ott általában vagy a tapasztalat számít,vagy nem diplomafüggő munka.Egyébként diplománál a nevesebb,adott szakból a nagy múltú intézmény a jobb.Semmi hátrányod nem lesz ha gimnáziumba mész,de akkor már muszáj lesz továbbtanulnod,mert egy érettségi=egy rakás sz.-al.
2013. júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem mintha a szakmunkások annyira el tudnának helyezkedni. Azonkívül neki még korai ezen gondolkodni, úgyhogy először csak menjen szépen egy gimibe, érettségizzen le és majd akkor gondolkodhat ezen.
2013. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Közgazdaságra pedig kell a matematika, anélkül nem fog menni. Egyébként ha helyi KÖZG-be akarsz menni, szerintem nem kell félned a visszautasítástól. Én a hetediket már kecskeméti gimnáziumban kezdtem, egy volt osztálytársamat felvették a KÖZG-be, pedig ritka gyenge tanuló volt. Biztosan fel fognak venni, mindenhova kellenek a diákok, de ha nem megy a matek, szerintem tényleg el kellene gondolkozni a továbbtanulási irányzaton...

15/f

2013. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hmm.hát köszönöm. majd nyolcadikban próbálok matekból jobb lenni
2013. júl. 22. 21:24
 9/10 anonim válasza:

kollégiumon nem gondolkodtál? mert mondjuk budapesten elég jó táncos iskolák vannak...

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de , gondoltam , de nem hiszem hogy 14 évesen pestre kéne menjek..
2013. júl. 28. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!