Hova menjek tanulni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most megyek 10.-be, élelmiszer és vegyiáru eladói szakon, de egyáltalán nem teszik. Nem csak azért, mert nem érdekel, hanem azért is, mert úgy vagyok kiváló tanuló, hogy csak figyelek az órán, és megjegyzem azt, amit a tanár mond. Úgy érzem, hogy ennél sokkal többre vagyok képes. Sajnos általánosban nagyon elhanyagoltam a tanulást, 2-3-mas voltam.

15/L



2013. jún. 28. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg érettségi és utána egyetem. Én tuti megcsinálnám ha jó eszem lenne, leszámítva azt az 1 év elmaradást. Mert ugye 9.-től kellene menned érettségiző osztályba.


Ha 10.-be akarsz menni akkor meg keress olyan szakmát ami érdekel.

2013. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A helyi gimibe nem tudom, hogy felvennének-e, ha az áltsulis bizimet nézik, tuti nem, ha a szaksulisat, akkor talán, de oda nem akarok menni, ott van egy csaj, aki ki akar készíteni.. max úgy tudnám megoldani az értségit, hogy elvégzem a szakmát, és utána maradok + 2 évet értségin, akkor leszek 20 éves, de nem tudom, hogy azt elfogadnák-e ...
2013. jún. 30. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!