Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hová mehetnék tovább tanulni?...

:) :) :) kérdése:

Hová mehetnék tovább tanulni? Milyen egyetemet ajánlotok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretem az angolt és matekot,de talán az angolt kicsit jobban.Milyen szakokat tudtok,ami angollal foglalkozik vagy amihez kell az angol? És milyen egyetemet ajánlotok?
2013. júl. 15. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Pénzügy és számvitelre belehet kerülni matek-angollal, csak nagyon jól kell teljesítened, de azt mondják hogy egy értelmes képzés.:) [link] Itt nézelődj.:)
2013. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy mennyire akarok matekkel foglalkozni...szerintem inkább maradnék a csak angolnál :D
2013. júl. 15. 14:43
 3/4 A kérdező kommentje:
de amugy köszi :) :D
2013. júl. 15. 14:43
 4/4 anonim ***** válasza:
simán angollal nem sokra fogsz menni. bár ha nagyon kötöd az ebet a karóhoz, lehetsz tolmács,, vagy fordító, de pont angolnál abból rengeteg van, még ha hollandról lenne szó, aztmondanám, megfogtad az isten lábát, de angollal nem igazán.
2013. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!