Mivel foglalkozzak?

Figyelt kérdés
Eddig annyira biztos voltam benne,hogy szakács szeretnék lenni, de rájöttem az annyira nem illik hozzám, már nem is szeretek annyira főzni, szóval itt van a nyár hamarosan szeptember, felvételire mindenképpen el kellenne dönteni hová megyek, mivel szeretnék foglalkozni.Amit szeretnék csinálni:(a kereset nem számít)sportos vagyok nagyon(ezért sem illik annyira hozzám a szakács mint szakma,ők elhíznak, tunyák lesznek)ilyesmivel szeretnék foglalkozni ,talán ilyen személyi edző, vagy valami olyasmit szeretnék amihez nem feltétlen kell felsőfokú végzettség(nem vagyok rossz tanuló, felvennének akármilyen egyetemre/főiskolára,de ink másra költeném a pénzt, így is sok sztorit hallok a főiskolát végzett munkanélküliekről, stb)szóval a sporttal legyen kapcsolatos.Nyáron a tenisszel fogok főleg foglalkozni, nagyon szeretem, erre az edzősködésre gondoltam(ehhez nem feltétlen szükséges papír,hogy teniszedző legyek)Köszönöm a válaszokat.
2013. júl. 11. 00:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Eltudsz végezni egy 2 éves OKJ-s Sportedző képzést, erre épül rá a személyi edző képzés, ami már csak pár hónapos azt hiszem. Én ezt az egyik iskola honlapjáról írtam, ha jobban utána szeretnél nézni, hogy melyik mit takar pontosan küldök linket.
2013. júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szóval bevetted a diplomás munkanélküliség című félrevezetést kedves kérdező.

Egy okj végzettség akkor ér sokat, ha olyan szakmát szerzel vele aminek nincs felsőfokú (diplomás) megfelelője, és hiányszakma vagy külföldön keresik az ilyen szakembereket.

pl. ilyen volt az eredeti terved a szakács..

Egy okj sportedző helyett bizony egyetemre kellett volna jelentkezned..

Komoly edzői állásra nem alkalmaznak okj végzettséggel, érdeklődj utána, nézzél szét a főállású edzők között, kár hogy ezt nem tetted meg március 1-ig..

2013. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!