Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen középiskolába menjek?...

Milyen középiskolába menjek? Mivel foglalkozzak?

Figyelt kérdés

csomó tesztet kitöltöttem már, de egyik sem volt jó...olyanok voltak h én a fizikai munkában vok jó...de ez kevés.

van elképzelésetek?


2009. aug. 12. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
először is mi érdekel? miben vagy jó? mennyi ideig szeretnél tanulni (később főiskola...stb)? merre laksz? szeretnél külfölre menni?
2009. aug. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, de azt más nem mondhatja meg hogy mit tanulj és mit végezz el.Azt ami érdekel.
2009. aug. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy ne a tesztekre bízd magad, nézz utána a neten a dolgoknak, pontosan mi mi, milyen munkához mit kell csinálni, és ami a legjobban megtetszik, abba az irányba orientálódj. És ha még mindig nem sikerült eldönteni, menj egy gimnáziumba, és 4-5 éved lesz rá, hogy eldöntsd merre szeretnél tovább menni. Most ha elmész teszem fel egy mérnöki, gazdaságtani középiskolába, mert most az tetszik, akkor lehet 5 év múlva másképp fogod gondolni, hogy "ááá, biológiát kellett volna tanulnom, mert orvos akarok lenni mégis." (ez csak egy példa volt) Én közgazdaságtant tanulok középiskolában, de nem bántam meg.
2009. aug. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
legyél rendőr
2009. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
thanx
2009. aug. 12. 15:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehe helyeted eldönteni.Attól függ, hogy mihez va kedved, akarsz-e egyetemre menni, mennyire vagy jó tanuló, szorgalmas.
2009. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!