Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanuljak, mivel foglalkozz...

Mit tanuljak, mivel foglalkozzak? Mi all hozzam a legkozelebb? Van ilyen oldal ahol ezt letesztelhetem?

Figyelt kérdés
Kulfoldon eltem evekig most hazakoltozok mert egyetemre szeretnek menni vagyis tanulni de nem tudom hogy mit.. tanari allas erdekel de nincs jo jovoje.. idegenforgalom esetleg de az is telitett..
2009. márc. 10. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
www.milegyek.hu
2009. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

angoltanar, vagy idegen vezeto, tolmacs

De mindenbol sok van, hiszen nincs munkahely.

Szerintem kesobb ugyis visszamesz kulfoldre, otthon nagyon gaz a helyzet. Miert nem mesz kulfoldon egyetemre, ott lenne munkad is. Ott nincsenek az utcan a tanarok. Legalabbis en Angliaban elek, es itt rengeteg gyerek van, itt szukseg van tanarokra boven.

2009. márc. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!