Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanácsoltok nekem? Hogy...

Mit tanácsoltok nekem? Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
pár nap múlva lesz egy vizsgám és nem vagyok felkészülve. Az a baj, h matekos tantárgy, és érteni kéne alapjaitól. Perszer már tanultam de még sehogy sem állok és kizárt h végzek. Teljesen kétségbe vagyok esve. Mert nem tudom mit csináljak, ha csak bele-belekapok a tananyagba akkor semmit se fogok érteni, de olyan nagy a tananyag h bátorságom sincs nekiállni, mert úgyse végzek...tudom évközben kellett volna tanulni. Mit tanácsoltok? Rettegek a vizsgától de a tananyagtól is.
2013. júl. 10. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, évközben kellett volna tanulni, de ugye vásár után okos a paraszt is. Kapkodással viszont semmit sem fogsz elérni, valószínűleg most meg fogsz bukni. Mikor tudsz pótvizsgát tenni?
2013. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 degesz ***** válasza:
Halaszd el. Jobb felkészülten odamenni, mint megbukni. Matekos tárgynál nem lehet mellébeszélni.
2013. júl. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem lehet elhalasztani. Írásbeli. Arra gondoltam, h az elmúlt évek 3 vizsgája megvan, bár eredmény nélkül, de azokat végig nézem és azoknak a témáknak jól utána járok és megpróbálom felfogni. Hátha ez elég egy 2eshez?
2013. júl. 10. 10:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Hááááát, necces. Azért remélem, sikerül. És remélem, hogy tanulsz ebből az esetből.
2013. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még pár nap alatt azér tudsz készülgetni

Megnézed a jegyzeteid meg a példákat

Aztán legfeljebb közepes lesz

2013. júl. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!