Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok? Kéne valami...

Mit tanácsoltok? Kéne valami edzésterv vagy ne is csináljam?

Figyelt kérdés
19 vagyok régen sokat gyúrtam de már abbahagytam és most szeretnék megint megerősödni mert ahogy abbahagytam el is gyengültem, viszont a problémám az hogy a bérletre nincs pénz mert nem áll olyan jól a család mint régen. Volt régen itthoni felszerelésem de eladtam tehát szinte semmi nem maradt. Ami van: 1 boxzsák, 1 táska ami ugy 10kg-t nyom, 1 rúd (ezzel a kettővel bicepszeztem csak régen a táskához volt +15 súly is), 1 4kg súlyzó. Tehát ennyi ami maradt huzockodni, tolockodni nem tudok sehol.
2011. jan. 24. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Először kezdd el az edzést otthon, önállóan. Alapozásnak teljesen jó, ha saját testsúllyal vagy kisebb súllyal edzel. (jelen esetben ez a legjobb, amit tehetsz!) Nyári szünetbe próbálj meg dolgozni, egy hónap munkával keresel annyi pénzt, ami egy év kondibérletet fedezi. Csak egy tipp. Sok sikert!
2011. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jókat írtál de az baj hogy ahoz képest amiket én terembe elértem meg amilyen súlyokkal dolgoztam ez semmi

Igen pénzt én is próbálok szerezni de amikor van sokszor nekem kell szüleimet kisegíteni meg kaját veszek belőle egy-két buli és elis megy

2011. jan. 24. 21:31
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor válassz: buli vagy konditerem...nekem se megy 2 egyszerre...a kondit választottam.
2011. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
egy hónapba egyszer elmegyek szórakozni
2011. jan. 24. 21:58
 5/9 anonim ***** válasza:
sajnos nem minden ember gazdag és nem engedhet meg mindent magának...ezért bizonyos dolgokért le kell mondani bizonyos dolgokról...sajnos így megy ez :/
2011. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már bocs, de szerintem egy 19 éves embernek pont, hogy társadalmi életet kell élnie. Szóval azért egyszer-kétszer ki kel járnia (nem feltétlen bulizni, de mindenképp pénzbe kerül). Az az egészséges, ha szocializálódsz és nem otthon ülsz egész nap, szóval aki azt mondja, hogy kénytelen vagy lemondani róla, ne hallgass rá!
2011. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem is hallgatok mert csináltam ugy hogy csak az edzés és semmi más és higyjétek el nem jó úgy
2011. jan. 25. 20:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak egy alternatívát mondtam.De az is tökéletesen megfelelő ha vmi kis munkából összeszedsz havi 4-6000 et.Én pl nyáron fogok menni építkezésre segíteni,hogy meglegyen a pénz tápkiegre és kreatinra is.Ha nekem megy 14 évesen neked is megy vhogy 19 évesen.
2011. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Üdv!

Ha otthon nyomsz egy felsőtest-kar edzésre 3-400 fekvőtámaszt (és te akár a súlyban is csinálhatod) az biztos nem jó edzés Neked?

Költői kérdés, mert tudom, hogy ha gyúrni-izmosodni akarsz akkor nem szálkásítod ki magad fekvőtámasszal, csak szintén egy tipp, mert én is edzem, de a ráfordított költségem gyakorlatilag 0 Ft. Óóó egy boxzsák.. biztos jobban kímélné a falamat xD

Sok szerencsét amúgy!!

2011. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!