Ez még megvalósítható?

Figyelt kérdés
19/L vagyok. Soha nem sportoltam, mindig rossz voltam tesiből, mert lusta voltam (ezt értsétek hármas négyes jegynek), ha ugy mentem haza hogy izomlázam van egy kicsi mozgástól, akkor mindjárt levoltam sajnálva hogy jaj de kis gyenge vagyok nekem nem szabad megerőltetni magam, meg mindig is gyengének tartottak meg féltettek a szüleim még a széltől is... Én ennek most nagyon nagy kárát látom, mert nem csak fizikailag érzem magam gyengének hanem lelkileg is, de iszonyúan. Jó alakom van, nem vagyok kövér, de ezek csak testi adottságok. Annyit teszek érte, hogy minden este elmegyek futni, néha tornázok, sok vitamint eszek, de igazából mivel vékony vagyok, nem látszik rajtam. Tavaly elkezdtem PTE-BTK-ra járni, és most idén ősszel lennék másodéves, de úgy érzem, hogy nem akarom mégsem. Már hosszú ideje tetszik a rendőr szakma, de úgy érzem, lehetetlen lenne nekem oda bekerülni. Pedig akkor többnek érezném magam, ha edzenék, ha készülnék, stb... És persze nagyon odavagyok a veszélyes helyzetekért, és a küzdősportokért is. (karatézom egy ideje). Az anyukám az sajnos nagyon tunya, lusta, el van hízva, soha nem sportolt, mindig felmentése volt testnevelésből, szóval ha rajta múlna még futni se mennék ki, így is mindig megszól érte, hogy minek az nekem... Azért félek igazából ettől, mert tavaly a gimnzáiumi osztálytársaim közül is felvételiztek oda, akik minden nap edzettek, és jók voltak testnevelésből, mégsem kerültek be. Nagyon hangoztatták, hogy nehéz volt az erőnléti. Igazából nem tudom hogy hogyan kellene rá készülnm, vagy hogyan kezdjem el ezt egyáltalán, vagy hagyjam az egészet, felejtsem el??
2013. júl. 9. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem volt jó jegyed tornából, inkább felejtős.

Ha nem sikerülne oda bejutnod, csak csalódás lenne.

2013. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogy..le van írva a kritérium mit kell teljesíteni rendőrségnél való jelentkezésnél..próbáld ki milyen szinten állsz most erőnlétileg..elkezdesz edzeni..és mérd hogy mennyit javulsz..mire eljön a felvételi jövőre addigra már látni fogod hol tartasz a készülésben ha nem sikerült a szintidőket elérned akkor tényleg felesleges jelentkezned..de ha igen akkor miért ne..próbáld meg szerintem..
2013. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a szigorú válasz, hogy ez csak az akaraterődön múlik. De ez tényleg szigorú. De megéri küzdeni, ha ez a célod, és ez motiváljon, mégha nem is lesz könnyű.
2013. júl. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!