Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki nem okos annak is van...

Aki nem okos annak is van esélye orvosira menni?

Figyelt kérdés
Tehát,ha valaki nem jó tanuló,nem született okosnak,de viszont szorgalma van és tanul,ha kell akkor is mehet orvosira?
2013. júl. 8. 19:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

"De,ez annyira igazságtalan,hogy ha valaki butának született akkor abból a képességeihez méltóan csak pl. bolti eladó lehet."


A magas intelligencia átok és nem áldás, de ezt most nincs kedvem itt fejtegetni. Továbbá van aki ebben jó, van aki abban. Nekem 130-as IQ-m van, és magas műveltségem, én ebben vagyok kiemelkedő, viszont férfiként 170 centi vagyok és 50 kg, az élet rengeteg területén ez hatalmas hátrány.

Abból kell a legtöbbet kihozni, amit az élet adott. Lehet, hogy nem vagy zseni, de lehet, hogy nagyon jó a kézügyességed, kapásból mehetsz asztalosnak, manapság nagyon nehéz jó szakembert találni. Vagy példaként tudom felhozni édesanyámat, aki nem egy lángész, de remek beszélőkéje van, és kitűnő emberismerő, üzletkötőként dolgozik, jól keres.

Találd ki, hogy miben vagy jó, és arra feküdj rá!

2013. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti egy jó orvos komoly fizikai tudással is rendelkezik, (belgyógyász, urológus stb... mindenképpen)


Ahhoz hogy valaki megértse az összefüggéseket elég okosnak kell lennie. Ezen kívül qrva sokat kell magolni, az anatómiai dolgok között megérteni a biológiai összefüggéseket stb. Kütyütőnek ne menjen senki mert könnyen börtönben köthet ki!


Végül ha valakin látják hogy csak magolni tud de nem nagyon érti hogy miről szól az orvostudomány azt szerintem gyorsan kibsszák, kivéve ha fizetősön van.

2013. júl. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!