Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek lehetnék légiutask...

Szerintetek lehetnék légiutaskisero?

Figyelt kérdés

En megpròbalhatom?!

Mik a kovetelmenyek?!



kepfeltoltes.hu/view/130703/IMG_20130703_200451_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Hogy kell oda jelentkezni igazabol?

Erettsegi utan lehet egybol?


2013. júl. 4. 17:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
62%
Igen, nem árt minimum 3 nyelvet tudni, de az sem árt, ha legalább az anyagnyelved el tudod sajátítani. Eddig ez sem sikerült.
2013. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

1 kérdés: mitől fehér a szád? Tegyél rá valami rúzst, mert ez így elég rémisztő.


Válaszolva a kérdésedre: számít a kinézet, de messze nem elég. Van minimum magasság (talán 164 centi) és nem elég súlyban a normál kategóriában lenni, természetesen a csinos, vékonyabb nőket részesítik előnyben. Hivatalosan egy középfokú angol nyelvtudás a követelmény, de minél több nyelven tudsz, annál jobbak az esélyeid. Az, hogy megfelelsz a követelményeknek még nem jelenti azt, hogy munkát is fogsz találni. Mivel logikus, hogy előbb alkalmaznak egy olyan embert, aki angolul és németül folyékonyan, franciául középfokon beszél, mint azt, aki csal elgagyog vmit angolul, még ha papíron ő is megfelel a követelményeknek.

Érdemes egyből egy konkrét társaság tanfolyamára elmenni (kb fél millió forint egy ilyen), mert szívesebben fogadják a már ismerős arcokat, ezeket az OKJ-s képzések amúgy is gyanúsak olyan tekintetben, hogy pl gyakorlat. Hol? Mivel nem légi társaság, és eléggé kétlem, hogy van olyan szituációs készülékük, ahol ki lehet próbálni, ezért ilyenre inkább ne menj. Pár év munka után meg már könnyebben át tudsz szerződni más légitársasághoz, ha ami van, az nem szimpi.

Érettségi után mehetsz egyből tanfolyamra, de korhatáros, valahol 19 vagy 21 év a minimum. Ja, tudni kell úszni (ne kérdezd miért, mert én sem tudom).

2013. júl. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Számalkban van gyakorlat, Ausztriába viszik az Austrian Airlines-hoz a tanulókat.

165 centinek kell lenni.

2013. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem értem mit baxogat ez a sok gyökér, szerintem csak rájuk jött a kangörcs, mert amúgy szép vagy!


Légitársaságokat keress meg közvetlenül, mert ők tartják a képzés, OKJ felejtős.

2013. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!