Mi legyek ha nagy leszek?

Figyelt kérdés
Nincs ötletem milyen munkát válasszak a későbbiekben. Most egy erős gimnáziumba járok, elvégeztem a 9. osztály teljesne kitűnő bizonyítvánnyal. Igazából egyik tantárgy se érdekel annyira, hogy ahhoz azonosítsak egy munkát a későbbiekben.. Inkább nem fizikai munkára gondolok ,mert kicsit lustább típus vagyok. Bármilyen ötletet szívesen fogadok, hátha egyikre felkapom a fejem
2013. júl. 4. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Politikus. Se fizikai se szellemi munka nem kell hozzá, lehet időtlen időkig lustálkodni.
2013. júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne is tantárgyakhoz próbáld ezt kötni szerintem. Meg ne gondolkozz ezen görcsösen. Hanem legyél nyitott, tájékozódj, olvasgass hogy egyáltalán mik vannak a világban. A felvi.hu-n vannak tesztek, amik ezzel kapcsolatosak. A kijött eredményekkel ne foglalkozz, ez csak arra jó, hogy elgondolkodj milyen képességeid vannak, mi az érdeklődési köröd.
2013. júl. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!