Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elmenjek így alkalmasságira?

Elmenjek így alkalmasságira?

Figyelt kérdés

Pszichológia, magyar-töri tanár, illetve gyógypedagógia szakokat jelöltem meg. Az utóbbi kettőt viszont felcseréltem pár napja, ugyanis szívesebben lennék gyógypedagógus.


Pszichológián csak 380 pontom lenne, ami elég nevetséges, tuti nem vesznek fel. Gyógypedagógián viszont 428, az pedig már elég esélyes, nem? Szerintetek ennek ellenére elmenjek a tanári alkalmasságira? Az a baj, hogy azon kívül, hogy imádom a magyart és a történelmet, illetve hogy sokat tanultam tesóimmal (:D), más nem tudok mondani. El tudom képzelni magam a szakmában, de az álmaim netovábbja mindig is a pszichológia lesz. Igazából a 3 szak közül szinte egyikkel sem lehet százezreket keresni, de engem sajnos ezek érdekelnek, mégis úgy érzem, a magyar-töri tanár mellé nem tudok olyan érveket felsorakoztatni, ami azt igazolná, hogy kitűnő tanár lennék.


2013. jún. 24. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék a helyedben. ugyanis a gyógypedagógus is pedagógus és ez alkalmasságin neked is sok minden kiderülhet magadról amit később hasznosíthatsz.
2013. jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van. Köszi a választ. :)
2013. jún. 24. 09:37
 3/8 anonim ***** válasza:
A pszichoval azért lehet sokat keresni, csak idő, amíg kiépíted a praxisodat :) De azért azt se add fel, utána is próbálkozhatsz!
2013. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A tanári alkalmassági már volt tudtommal, nem?
2013. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Volt már, jól tudod. Elfelejtettem írni, hogy ez pótnap. :)
2013. jún. 24. 12:38
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként alkalmasságin elvárt az érettségis megjelenés fekete-fehér)?
2013. jún. 24. 12:40
 7/8 A kérdező kommentje:

*(fekete-fehér)

Az eleje lemaradt. :D

2013. jún. 24. 12:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen.:)
2013. jún. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!