Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanító alkalmasságira mennyire...

Tanító alkalmasságira mennyire kell kiöltözni?

Figyelt kérdés
Ünneplő ruha, vagy elég olyan, amiben jól érzem magam?
2012. máj. 2. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

En felveteliztem tanitokepzobe..par eve vegeztem. Hat valami szebb ruhaba menj, nem kell fekete nadrag-feher ing, csak valami szebb oltozek.

Egyebkent biztos tanitora akarsz jarni? Sajnos telitettek az allasok es csak egy evre kapsz szerzodest..en nem is vagtam bele a tanitasba vegul. A diplomam meg egy kalap s..se er. Kitettem a polcra, ott porosodik. Mondjuk hatha neked szerencsed lesz!

2012. máj. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Te hol végeztél?

Egyébként más szak lett az első két helyen, amit megjelöltem, remélem oda előbb felvesznek.

Sajnos ezzel szinte mindenki így van, én sem tudhatom biztosra, hogy ha elvégzem, érek is vele valamit. Remélem addigra változnak a dolgok valamennyire és talán szerencsém lesz...

Köszönöm a választ!

2012. máj. 2. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!