Van-e rá esély avagy sem?

Figyelt kérdés
Környezetmérnöknek szeretnék tanulni, de azt hallottam, hogy Magyarországon sajnos nem fogok tudni állást találni. Azonban jól beszélek németül és arra gondoltam, hogy esetlegesen Németországban nagyobb esély lehet környezetmérnökként elhelyezkedni. Aki jártas ilyen témában írjon legyen szíves, hogy magyarként mennyi esély lehet külföldön környezetmérnökként érvényesülni, vagy pl. Németo-ban is felesleges szakma?

2013. jún. 3. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
apu sokáig azt akarta, hogy a tesóm az legyen, mert állítólag most igen keresett ez a diploma hazánkban is. De nagyon húzós, úgyhogy kitartás, ha azt választod.
2013. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Több dolgot hall az ember, de igazából szerintem a rátermettségeden múlik.. és esetleg a kitartáson.



Hallottam már olyat, hogy aki a nyelvet jól tudja, az annál is fontosabb,hogy milyen a végzettsége. Szóval, ha diplomád is lesz, illetve a nyelvet is beszéled, szerintem van esélyed.

Esetleg javasolnám, hogy ha van lehetőséged, menj ki pár hónapra nyelvet tanulni, még mielőtt elhelyezkednél, hogy még biztosabb legyen a nyelvtudásod, és akkor leveheted őket a lábukról!

Szurkolok! :)

2013. jún. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 5. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!