Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt kémia 5 hónap alatt 90%...

Emelt kémia 5 hónap alatt 90% fölé? És emelt biosz 6 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mennyi esélyt láttok arra, hogy ennyi idő alatt nagyon jó emeltre fel tudjak készülni? Számolásokat most középszinten tudok megcsinálni, az elméletben vannak hiányosságok, de most a közép szóbelire megtanulom. Most nem készültem nagyon, mert egy évet így is ki kell hagyni az orvosihoz (későn jöttem rá, hogy mit szeretnék csinálni). Családi problémák miatt az érettségijeim nem lettek elég jók, úgyhogy csak a duplázás marad... A kémiát most kezdem megszeretni, van hogy egész napra belemerülök, az októberi érettségiig másra nem is kell készülnöm, de megijesztenek a számítások, amiket nézek az emelt érettségikben. A tanár azt mondja, nem lesz gond, mert jó a logikám, de a duplázás miatt nem nagyon hibázhatok (Pesten jöhet csak szóba az orvosi, ott lakom és a kolit az egyéb költségek miatt nem biztos, hogy tudnánk finanszírozni). Tudnátok tapasztalatokat írni? Akiknek nagyon jó lett, azok hogy készültek fel?

Megvettem az Ötösöm lesz kémiából-t, megvannak a mozaikos könyvek és az Ennyit kellene tudnod kémiából(nagyon jól magyarázza az elméletet). Előre is köszi! :)

Bioszra lesz fél évem, bejelentkezem a sotés előkészítőre, megvan a Panemsulis biosz könyv meg a mozaikos könyvek. Bioszról is várom a tapasztalatokat! ;)


2013. máj. 14. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok. 90% fölé nagyon-nagyon nehéz menni. Én is pro voltam, 3 évig készültem, de így se mentem a fölé. Viszont én biológia emeltre 2 hónap alatt készültem fel, úgyhogy sikerül az.
2013. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mindkettőből emelteztél, vagy csak bioszból?
2013. máj. 14. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőből.
2013. máj. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem. :) ügyes vagy! én a bioszt imádom, attól nem tartok, habár tudom, hogy nehéz...

a kémia pedig olyan, hogy anyu főnökének a lánya 98 %-os érettségit írt fél év tanulás után, osztálytársam másfél év után (magántanárnál is tanult) 66%-ot...

Lehet, azt csinálom, mint a némettel, amikor napi 10 óra tanulás után tettem az emeltet, csak sikerüljön megszeretni a kémiát annyira mint a biológiát... ;) orvosira jársz?

2013. máj. 14. 14:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Első! Hogyan sikerült a bioszod? :DD
2013. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!