Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Két emelt szintű érettséire...

Két emelt szintű érettséire (biológia, kémia) fel lehet készülni 4 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Kémiából nem tudok semmit, azt alapszintről, a biosz nem olyan vészes.
2011. dec. 23. 11:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerintem egyébként lehetséges. Kiváncsi vagyok ti mit gondoltok erről.
2011. dec. 23. 12:01
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát őőőő, elméletben lehetséges, ha mellette másra nem készülsz és napi szinten órák hosszat foglalkozol velük. Akkor viszont nincs olyan luxus, hogy vasárnap a pihenő nap, meg péntek délután nem tanulunk. Mondjuk én ezt azért nem vállalnám be, főleg mivel kémiából még alapod sincs. Abból talán csak közepet kéne. És lehet még az sem sikerülne.

De miért csak most jutott ez eszedbe?

2011. dec. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet elég lenne a közép tényleg, de ha már csinálnám akkor az emeltet csinálnám. Most hagytam ott az egyetemet, és jövőre felvételizni szeretnék egy másik egyetemre, és fel akarom turbózni a pontjaimat.
2011. dec. 23. 13:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Képességektől függ. Meg hogy hány %-ot akarsz...

De ha már jártál egyetemre, akkor megoldható.

2011. dec. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt találsz feladatokat és megoldásokat is hozzá.


[link]

2012. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia! én is hasonló helyzetben vagyok mint te. abbahagytam az egyetemet és emeltezni fogok kémiából meg bioszból. én jövőre szeretnék menni és állítólag már 2 emelt kell. Vagy ha nem is 2, akkor is nagyon fognak valószínűleg már idén nőni a ponthatárok :S, szóval érdemes letenni.
2012. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*nagyon fognak kelleni
2012. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
4 hónap alatt a nulláról még egy közép kémiára sem tudsz felkészülni. Bár ez attól függ hogy mi a cél , mert mondjuk 20%-ot lehet összetudsz kaparni , de többet nem , hacsak nem zseninek születtél.
2013. okt. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!