Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi vagy mégsem? (a többi...

Orvosi vagy mégsem? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Na az van hogy nagyon szeretem a biológiát és nagyon is tudom, de a kémiát nem igazán bár mondjuk hogy még 2 év alatt összeszeem magamat és most is 5ös vagyok(második) csak egy kis plussz jó jönne. De már egy hete nem alszom....nem tuzdom hova menjek fakultációra...már az ég világon minden eszembe jutott hogy mi legyek, de orvosit nem akarom bevállalni, jogot se de valami nagyon jó biológiával kapcsolatos szakmát keresek ahol nem a matek a szórótantárgy:) KÉREK SZÉPEN MINDENKIT, ÍRJÁTOK LE HOGY MILYEN SŐT AZ ÖSSZES BIOLÓGIÁVAL FOGLALKOZÓ SZAKOT AHOL A MATEK NEM NAGYON KELL ÉS NAGYON JÓ A FIZETÉSE: lehet kicsit önzően hangzik ez a jó fizu, de nagyon jó tanuló vagyok és sokat is taulok szóval nem akarok kevés pénzzért dolgozni. KÖSZÖNÖM SZÉPEN:)
2013. ápr. 22. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Orvosira ezzel a hozzáállással nem ment semmiképp, mert az első évet se tudnád megcsinálni, bocsi:) Jó fizetésért Magyarországon nagyjából semmivel sem fogsz tudni elhelyezkedni. Szóval válassz akármit, és menj külföldre.
2013. ápr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!