Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A csaknem reménytelent válassz...

A csaknem reménytelent válasszam vagy amelyik nem tetszik?

Figyelt kérdés

A karunkon belül két lezárt félév után lehet szakot váltani.

A feltételeknek meg fogok felelni, és e félév végével lesz meg a két lezárt félév.

A mostani szakom érdekel. Kb. kicsi korom óta mozgat meg a dolog, sok más érdeklődési körömet is magában foglalja. Úgyhogy biztosan szeretném. Ugyanakkor csaknem lehetetlen ilyen végzettséggel szakmában elhelyezkedni.

A másik szakkal könnyű elhelyezkedni, de totál hidegen hagy. Még annál is jobban hidegen hagy. Kb. utálnám.


2013. ápr. 14. 19:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos, hogy azt válaszd, amit szeretsz! Sokat változnak az elhelyezkedési lehetőségek - de igaziból azért mondom mert rettenetes lélekölő olyan dologgal foglalkozni, ami hidegen hagy és utálsz! Mélyedj el abban, amit szeretsz és "sok más érdeklődési körödet is magában foglalja". Olyan lehetőségek nyílnak majd ettől meg előtted, amit most nem láthatsz.
2013. ápr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
a reménytelent válaszd
2013. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Annak a szakmának a túlképzés miatt befellegzett.

Ilyen 0,001-1% tud elhelyezkedni benne.

Csak azért ez is REMÉNY.

A másik szak meg tényleg nem érdekel.

A kar harmadik szakja még kevésbé.

2013. ápr. 14. 19:34
 4/18 A kérdező kommentje:

Ma is kb. összeomlottam, hogy mi lesz.

Félek attól, hogy ha feleslegesen hajtok, akkor azt nem fogom kibírni.

Így jelen állás szerint szakot fogok váltani.

2013. ápr. 15. 16:07
 5/18 anonim ***** válasza:
Nme lehet két szakod?
2013. ápr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam rajta.

De egyrészt nehéz kettőt vinni, kifutok a támogatott félévekből, nem msc-zhetek. A csaknem nulla szabadidőről még nem beszéltem.

Másrészt akkor is tanulnom nem azt a szakot, ami nem érdekel, és persze abban fogok tudni elhelyezkedni.

Nem teszi könnyebbé azt, hogy abban helyezkedjek el, amelyik érdekel.

2013. ápr. 16. 18:02
 7/18 anonim ***** válasza:
mik a szakok?:D
2013. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A és B, nem mindegy? :D
2013. ápr. 24. 16:24
 9/18 anonim ***** válasza:
engem most nagyon érdekel :D
2013. ápr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ha leírom, felismernek, és gáz lesz a helyzet.


Lényeg, van egy piacképtelen szak, ami talán érdekel, és egy piacképes, mi több, jól fizető, ami nem érdekel.

2013. ápr. 24. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!