Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérnöktanoncnak fontos a jó...

Mérnöktanoncnak fontos a jó laptop?

Figyelt kérdés
Mérnöki pályára készülök és laptop vásárlás előtt állok. Főleg olyanok véleményér lennék kíváncsi, aki hasonló területen tanulnak. Szóval vannak programok, amiket használtok otthon is pl. tervezéshez, és ehhez kell az erős gép? Ugyanis van rá keretem, hogy jót vegyek, de ha nincsenek ilyen követelmények, akkor nem vennék drágán, mert számomra fölösleges. Előre is köszi!
2013. ápr. 14. 10:56
 1/3 Silber ***** válasza:
Hova, milyen szakra készülsz?
2013. ápr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
BME energetikai-, ill. gépészmérnök (majd amelyik összejön :))
2013. ápr. 14. 12:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan túl drága nem kell szerintem. Az a fontos, hogy egy stabil, megbízható gép legyen, rajz és modellező programokat bírja. A lassabbakon pl. az AutoCad is akad, bár nem tudom gépészeknek pont az mennyire kell és egyáltalán lehet-e még olyan gyér gépet venni, ami azt sem bírja. :)

Ami még fontos, hogy az almákat nem javaslom, dupla köröket futhatsz mire minden kellő programot megtalálsz rá. Bár ha nem akarsz túl drágát, gondolom nem is akartál ilyet.

Nekem egy jó középkategóriás van. 200 körül volt bruttóban, de ennél olcsóbb is bőven megfelelt volna a célnak. A most legolcsóbbak is bírják, ahogy elnézem a csoporttársak közelében, bár bennem kicsit elvként megvan az, hogy túl olcsót és no name-et nem veszünk.

2013. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!