Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A földrajz tényleg egy haszont...

A földrajz tényleg egy haszontalan tárgy?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokkal kevesebb helyen lehet alkalmazni a föci tudást, mint bármely más természet tudományos tárgyét. De viszont tényleg ezt szeretem a legjobban, és tanítani szeretném! Májusban még változtathatok a sorrendben és nem tudom, hogy éljek-e a lehetőséggel vagy kitartsak a föci-német tanárpár mellett.

2013. ápr. 10. 20:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Szia. Ha hallgatsz egy ismeretlenre a későbbi pályáddal kapcsolatban akkor szerintem tarts ki mellete! Nekem az életem a föci és a töri. Főleg a föci. Az a nagy tervem hogy töri-föci szakos szakközépiskolai tanár leszek. Most 11-be járok. :)
2013. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
A valóéletben a földrajz a leghasznosabb. Ha tudod a földrajzot bármilyen témához (politikai, időjárási, történelmi, biológiai, kémiai, fizikai) hozzátudsz szólni érdemlegesen. Azonban a földrajz tudást nem lehet hasznosítani sehol, csak nagyjából középiskolai tanárként. Ezért mondhatják rá, hogy nem alkalmazható és szinte semelyik felvételinek sem követelménye, még talán a földrajz alapszaknak sem.
2013. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Első vagyok :)

a Másodiknak igaza van! Ha föci szakra mész felsőoktatásban akkor egyenes út a tanári pálya...mást nem igazán tudsz kezdeni vele. Ha mondjuk a tanárodnak mondod h föcire mész tovább sejthető lesz hogy mik a terveid...:) de szerintem tarts ki akár a tanárság mellett! hányadikos vagy? (:

2013. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Tavaly érettségiztem, most 1 évet kihagytam, de már jelentkeztem egyetemre. Első helyen föci-német szakos tanárnak, második helyen pedig matek-német. A matekkal tudom, hogy többre mennék, szeretem is, csak nem annyira, mint a földrajzot:)

2013. ápr. 11. 08:45
 5/17 anonim ***** válasza:

első vagyok :)

szerintem is a reállal vagy a nyelvvel járnál jobban de a föci olyan jó :D melyik suliba mész tovább?

2013. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Debrecenbe vagy az ELTE-re
2013. ápr. 11. 13:29
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem ismered a SZTE-et? Én abban gondolkozom ^^
2013. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De ismerem, csak nagyon messze van:))
2013. ápr. 11. 14:39
 9/17 anonim ***** válasza:
jah értem, okés ((:
2013. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%

Ki nem állhatom a földrajzot,amióta új tanár tartja.Sajnos nem tud magyarázni,csak pattog a tábla előtt meg időnként kiabál.Remélem te jobb föcitanár leszel,sok sikert!

(pont holnap írunk Ázsiából...Annyira elveszettnek érzem magam...)

2013. ápr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!