Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Merre tovább? (többi lent. )

Merre tovább? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám (?), hogy én inkább humán beállítottságú vagyok, és nézegettem-nézegettem, hogy most mi legyen. /Töri-francia faktos leszek jövőre./ Megtaláltam a politológus képzést, gondoltam ez egész jó. Aztán elkezdtem olvasgatni. Először megörültem, hogy de jó itt még el is lehet helyezkedni, mert többen írták, hogy azért lehet találni munkát. Tovább nézelődtem, és itt a gyakorin leginkább igencsak elszomorító válaszokat láttam a "nyalni kell aztán mész valamire" vagy "nem tudsz elhelyezkedni mehetsz a mekibe" esetleg, hogy ha elvégzed max. munkanélküli lehetsz" és hasonlók. Persze mindenki mondja, hogy menj mérnöknek egyéb műszaki pályára. De én nem fogok mérnöknek meg műszaki pályára menni ha utálom a fizikát, és nem is megy, és a matek sem túl fényes. Ráadásul a műszaki pályák sem vonzanak. Ilyenkor jut eszembe, hogy most komolyan csak mehet valamire aki matek-fizika meg reál irányultságú a többi meg menjen a mekibe mert az csak büfészak és egyéb ilyen kedves dolgok.. tudom, hogy még van időm, de már itthoni s egyre sűrűbben kérdezgetnek, és fogalmam sincs, mi legyen. Mert ha megtetszik valami és rákeresek, megkapom azt, hogy mehetek mosogatni, és legyek inkább mérnök, az keresett.. Szóval eléggé tanácstalan vagyok.

Előre is köszönöm a segítséget! :)



2013. ápr. 4. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:

azokkal a bunkókkal, akiknek a gúnyában nincs semmi jóindulat, szerintem fikarcnyit sem érdemes törödni, mert ők csak a szemétkedés miatt írnak

figyelj, ha ebben vagy jó, akkor menj, erre.

megnézed h milyen, h megy, ha nem jól akkor bepróbálkozol valami mással.

szerintem próbáld ki mindenképp

egyépként énnekem tudom h még korai, hiszen még csak most megyek középsuliba (8.-os vagyok) de régészkedést tervezem, mert töriből vagyok nagyon jó

keress még dolgokat, amiben jó vagy;)

még bármi lehetsz, de ezt próbáld ki

2013. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!