Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok fiú, és annyi baj van velem, hogy nem tudom egyszerűen, hogy mit érdemes csinálni az életben. Sok minden érdekelne, de a tanácsotokat szeretném kérni, hogy milyen irányban érdemes tovább haladni a jövőbeli anyagi biztonság érdekében, mibe érdemes fektetni, stb!
2013. márc. 11. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez így elég tág, mert hiába írjuk például azt, hogy legyél mérnök, ha nem vagy jó matekból és fizikából.
2013. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írd meg hogy eddig mit és hol tanultál. Érettségiztél e már, vagy most fogsz? Milyen típusú tárgyak mennek jól, és az sem mellékes hogy milyen a családi háttered.
2013. márc. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Érettségiztem már, infó szakon voltam, informatikán belüli dolgok természetesen érdekelnek, matekot úgy ahogy szeretem, egy megújuló energiaforrás energetikusi végzettségem van (okj), de ez nagyon nem fogott meg. Családomra nem igazán számíthatok, de anyagiakban szinte bármely lehetőség elfogadható iskolákban mérve.
2013. márc. 12. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó mondatodat nem igazán értem. "Családomra nem igazán számíthatok.." kezdetűt. Most anyagiakban nem számíthatsz rájuk, vagy tanácsokban, vagy egyéb támogatásban? Nem mindegy. De ezt félretéve szerencsés vagy ha ilyen reál beállítottságú vagy. Helyedben én mérnökinformatikus vagy

programtervező informatikus szakra jelentkeznék.

2013. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem igazán van családom, de édesanyám tud támogatni mindenféleképpen, így értettem
2013. márc. 12. 16:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor irány az egyetem, ez nem lehet kérdés. OKJ papírok max akkor érnek valamit ha egy adott diplomához társulnak és előnyt jelent egy állás megszerzésénél. Önmagában nem sokat érnek. Ne dőlj be semmilyen jól hangzó reklámnak amit az okj képzést nyújtó intézmények adnak. Olyan nincs hogy piacképes okj képzés. Olyan van hogy szakmád lesz és vállalkozol...és jól megy a vállalkozás, de olyan hogy szakmád lesz és alkalmaznak nagy fizetésért nincs. Vicc számba megy aki favorizálja hogy ő majd egy okj 1 max 2 éves képzéssel többre megy mint egy diplomával. Na ez nem igaz.
2013. márc. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!