Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Határon túli magyarként...

Határon túli magyarként szeretnék levelezőre jelentkezni az ELTE-re. Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Szerbiában érettségiztem (5,00) és szeretnék jelentkezni az ELTE-re, germanisztikára. Mit kell tennem? Milyen papírok kellenek?

2013. febr. 7. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztosan ismered a felvi pont hu oldalt, ott sok info fent van azt nem tudom hogy evvel kapcsolatban van e, de szerintem nyugodtan telefonálhatsz is akár az eltére, ha van kiírva olyan szám ahol felvételizni szándékozók vagy diákok kérdéseire válaszolnak (vagy lehet hogy mailekre is szoktak válaszolni)

Azt azért hozzátenném hogy hiába van az elte elől a hivatalos rangsorban attól még nem feltétlenül a legjobb egyetem, szóval nyugodtan nézz körül a debreceni és más egyetemek között is.

2013. márc. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ELTE-n nem lehet levelezőn bölcsész szakot végezni, így germanisztika is csak nappalin van.
2013. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!