Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kell tennem, hogy felvegye...

Mit kell tennem, hogy felvegyenek animáció szakra fősulira?

Figyelt kérdés

Animációs tervező szeretnék lenni, 2 év múlva érettségizem gimiben. Rajzolni tudok, ráadásul egész jól.. Miket vegyek fel fakultációnak? Mik viszik a pontokat? Miből érettségizzek? Miből kell emelt szintű érettségi? Kell egyáltalán?


Előre is köszi a válaszokat! :))



2013. márc. 4. 19:59
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Igaz én is veled egykorú vagyok, de középiskolában Animációkészítőnek tanulok, szóval megpróbálok segíteni.:)


Fakultációnak a médiát vedd fel, és ha van rá lehetőség a művészettörténelmet


Érettségi: Média és/vagy Rajz/Művtöri :D A három közül valamelyiket, de leginkább a médiát ajánlom:D


a többit még én sem tudom :S

2013. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Utánanéztem a dolgoknak. Sulimban nem vehettem fel rajzot, mert kevesen voltunk hozzá :)) Az infót mindenképp meg akarom tartani, de ez ütötte a médiát...Egyébként utánanéztem a dolgoknak és inkább másra mennék! :D De köszi a választ! :)

2013. okt. 1. 11:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!