Ezek a szakmák mennyire nehezek? És mennyi az egyetemi díjuk? (lent)

Figyelt kérdés

Még pontosan nem tudom, hogy mit szeretnék csinálni, előbb legyen meg az érettségim. Amik nagyon tetszenek:

ügyvéd

ügyész(talán)

nyomozó(gyilkosság után vagy gazdaság után(sikkasztások, stb..))

meg még szívesen lennék filózófia tanár vagy pszichológus, de nem tudom, hogy ezekkel lehet-e JÓL keresni..

Lényegében leginkább olyan munkát keresek (ez kicsit csúnya lesz), amiben olyan emberek nyakába tudok varrni dolgokat, akik rengeteget sikkasztottak, vagy nem épp az ország javára cselekednek (politikailag pl.)

Van esélyem, főleg lányként?

És az egyetem ilyen esetekben mennyi? Ösztöndíj esetleg? Vagy azt nagyon nehéz szerezni? Egyáltalán egy 4-es átlaggal be lehet kerülni?

Szívesen várok egyéb szakma ötleteket..:)

Köszönöm!


2013. márc. 6. 18:18
 1/4 anonim válasza:

a kukás jó szakma:DD

amúgy sztem nyomozó e legjobb

2013. márc. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm kukás, és mikor új sofőrt kaptak, az állandóan otthagyta őket..:D
2013. márc. 13. 19:44
 3/4 anonim válasza:
xD elgyél rendőőőőr:)
2013. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az olyan szexi:)
2013. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!