Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi áll egy olyan levélben,...

Mi áll egy olyan levélben, ami arról szól, hogy valakit szeretnének bevenni egy cserediák programba?

Figyelt kérdés
Az egyik könyvemhez kellene szóra pontosan. Aki kapott ilyen levelet, az lenne olyan aranyos, hogy bemásolja? Nagyon fontos lenne! Előre is köszönöm mindenkinek.

2013. márc. 5. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:

azért ez így elég tág... mesélnél kicsit a körülményekről? hogy képzeled ezt el?

csak mert például én három csereprogramban vettem már részt, németekkel, de iskolai szervezésben, szóval sosem kaptam levelet arról, hogy bárki bevenne valami programba.

2013. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ilyen hivatalos papírokra gondolok, amiben az áll, hogy melyik iskolába, kicsodát vettek fel és hasonlók... csak fogalmam sincs, hogy néz ki egy ilyen, és addig, amíg nincs meg, nem tudok haladni az írással.
2013. márc. 7. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!