Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Semmelweisen gyógytornásznak...

Semmelweisen gyógytornásznak szeretnék jelentkezni, de oda nem fognak felvenni. Lehet-e ilyet csinálni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Lehet-e olyat csinálni, hogy én most jelentkezek pl dietetikusnak és dietetikusnak felvesznek és akkor intézményen belül átmegyek gyógytornász szakra? Tovább még érdekelne, hogy van olyan OKJ-s képzés, amit elfogadnak a Semmelweisen gyógytornásznak, és plusz pontot jelent felvételin?
2013. febr. 21. 13:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én is így spekuláltam, én szülésznőre szeretnék jelentkezni, és onnan átmenni. Nekem azt mondták, hogy az első évben az egész ETK nagyon kis különbséggel ugyanazt tanulja, ismerőseim járnak oda, azt mondák, hogy 2. félév után elvileg át lehet menni, anatómia különbözeti vizsgával és 4,00 fölötti átlaggal
2013. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
és neked hány pontod van?? :) Szerintetek 404 elég lesz pesten a gyógytornászra? :)
2013. febr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szerintem annyi elég lesz 395 volt tavaly. nekem 390-400 körül valahol
2013. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi ez a nagy őrület, hogy egyik szakról a másikra át? :O
2013. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sajnos csak 370 körül, ezért vagyok benne biztos.
2013. márc. 15. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!