Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri ma gyógytornásznak...

Megéri ma gyógytornásznak tanulni?

Figyelt kérdés
Illetve azt hallottam, hogy sok esetben kemény fizikai munkáról van szó, a betegeket meg kell mozgatni, stb., ez igaz? Én azt hittem, hogy a gyógytornász csak bemutatja a gyakorlatokat.
2011. dec. 25. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, át kell mozgatni a beteget, sok esetben olyanokat, akik önmaguktól csak korlátozottan, vagy sehogy sem tudnak mozogni.


Ha tisztességesen, elhivatottságból szeretnéd csinálni: anyagilag nem éri meg, de a páciens gyógyulása nem mérhető anyagiakban.

Ha a pénzre hajtasz, akkor elég sz@r fizikai meló, de lehet belőle élni, már ha nem zavar, hogy mások elesettségén keresel.

2011. dec. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 T. József válasza:

Szia

Én is gondolkozom a gyógytornász-szakon, de nem a pénzért.

A fizikai munka szerintem egészséges, és másokon-elesetteken

-segíteni pedig jó érzés.Nem mellékesen Németországban és

a skandináv-államokban hiány van e-téren.

Üdv.

2011. dec. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!