Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri gyógytornásznak tanulni?

Megéri gyógytornásznak tanulni?

Figyelt kérdés
Érettségi előtt álló leányzó :)
2009. nov. 27. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem több ismerősöm is gyógytornász : meglepően jól keresnek és keresettek!!! (Van aki magánbetegeket vállal, házhoz megy, néhány állandó páciense van, ebből szépen megél.)


Sőt úgy hallottam, hogy külföldön is keresettek, mert ott ez egy hiányszakma. (USA-ban, Franciaországban)

2009. nov. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha igazán van kedved hozzá, mert csak pénzért nem igazán fog jól menni - gondolj bele, hogy beteg (és sokszor öreg esetleg nem eléggé ápolt) emberek meztelen börét állandóan érintened és nem csak a keze-lába-arcát. Ha ezt nem tartod visszataszitónak, CSAK akkor érdemes ilyen irányban gondolkodni.
2009. nov. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Örülök a válaszoknak mert több ismerősöm is azt mondta, h nem érdemes stb. A pénz is fontos, de nem az motiváció nekem. A beteg emberek és a betegségek nem riasztanak vissza, sőőőt éppen ez a mozgatórugó bennem :)
2009. nov. 27. 07:31
 4/8 A kérdező kommentje:
azért várok még válaszokat hátha vki másh látja...
2009. nov. 27. 07:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egy picit máshogy látom. Nekem is vannak gyógytornász ismerőseim, de ők régóta a szakmában vannak, meg tudnak belőle élni, de én pl a sotéra járok, ahol van gyógytornász szak is. 430 emberből 400 tanul tovább gyógytornásznak, és ezzel most nem túlzok. Egy hangyányit telített a szakma.
2009. nov. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Uhhh az igen :S:S Én is szegedi vagyok am :) De sztem azért nem mindegyik végzi el.. legalábbis remélem ...
2009. nov. 27. 15:49
 7/8 anonim ***** válasza:
jelentkeztél végül?
2013. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem annak mentem végül, hanem diplomás ápolóra :)
2013. márc. 29. 00:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!