Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosnak vagy gyógytornásznak...

Orvosnak vagy gyógytornásznak érdemesebb tanulni szerintetek?

Figyelt kérdés
pro-kontra?
2011. júl. 11. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha gyógytornásszal lehet maszekolni, akkor az sem lehet rossz, meg ugye könnyebb, mint az orvosi.
2011. júl. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lehet maszekolni. én is maszekban járok a gyógytornászomhoz. 13.kerben lakik, van egy kb 100m2-es lakása, mazdája, ja, és egy tündéri 1éves kislánya, akit egyedül nevel...szeretem, imádom őt, de nem tudom, hogy lehet ilyen gazdag, amikor mindenhol azt olvasni, hogy éhenhalnak a gyógytornászok... :S :P
2011. júl. 11. 15:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem Mo-n nem éri meg orvosak lenni egyáltalán. Azon kívül hogy nem becsülnek meg, még éhen is halsz, hacsak nem mész külföldre, és az egyetemen vért izzadsz mire végzel. Épp ezért sziklaszilárdan tudnod kell hogy orvos akarsz lenni.

A gyógytornász egy szép szakma, ugyanúgy embereken segítesz. Nekem van gyógytornász ismerősöm, aki ugyan nem dúsgazdag de szépen megél a fizetéséből és imádja a munkáját.

De azt válaszd ami a legjobban akarsz lenni!

2011. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pénz fontos, de nem minden. Azt válasz, amihez kedvet érzel, amihez elhivatottságod van. Nem számít, hogy XY-n mennyire szereti a szakmáját, és milyen jól megél belőle, itt csak TE számítasz.
2011. júl. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En inkabb gyogytornasz szeretnek lenni,mert sokkal kozvetlenebb kapcsolatokat lehet kialakitani a beteggel es sztem nagyon szeretnem ezt a szakmat, de mindenki azt mondja h gyogytornaszkent ehenhalnek... Az egyeduli ellenpelda a gyogytornaszom
2011. júl. 11. 18:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!