Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Továbbtanulás? Okj vagy fősuli?

Továbbtanulás? Okj vagy fősuli?

Figyelt kérdés
Milyen "jó" szakok vannak, mit érdemes tanulni? Tudom, hogy nekem kell dönteni meg...stb. De így minden érdeklődési kör nélkül elég nehéz.

2013. jan. 19. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenféle érdeklődési kör nélkül felesleges bármibe is belevágni. Olyan, mint vonzódás nélkül belemenni egy kapcsolatba csak azért, mert mások elvárják.
2013. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt én is így gondolom, de a szüleimnek más a véleményük. Ők azt akarják, hogy fősulira menjek...
2013. jan. 19. 21:17
 3/5 anonim válasza:
Ha tökmindegy akkor menny fősulira, egyetemre. Tanulj valamit, akármit, ha gyakorlatilag a megtanulni valót legyen az bármi simán megtanulod,simán belefér a felsőoktatás.
2013. jan. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Felnőtt vagy? Egy felnőttnek a szülei mondják meg, mit csinálj?


Hozz fel érveket. Ha nem tetszik nekik, akkor sem kötelezhetnek semmire.

Kereshetsz munkát is.

2013. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen végzettséged van/lesz? Egyébként ha elkezdesz dolgozni, feltéve, hogy találsz munkát, majd idővel rájössz, hogy mi az ami érdekel. Főleg, hogy ha utálni fogd a munkádat. Amúgy meg nem kell mindenkinek magaztos, fellengzős célokat kitűznie maga elé. Te semmi sem akarsz lenni, ez van. Ahogy te jól érzed magad. Csak ingyenélő ne akarj lenni, mert az gusztustalan:)

Sok jó szak van amit érdemes tanulni. Jó pár mérnök szak pl, orvos, fogorvos, fogtechnikus, de ezekhez mindenképp szükséges, hogy érdekeljen, különben sosem fogod elvégezni. Menj el dolgozni szerintem, aztán majd meglátod érdemes-e tanulnod.

2013. jan. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!