Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE vagy Pázmány jogi kar?...

ELTE vagy Pázmány jogi kar? Melyikre éri meg járni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, arra lennék kíváncsi hogy melyik jogi karra éri meg jobban járni. Az ELTE-ről azt hallottam, hogy a munkáltatók előnyben részesítik az ELTE-s diplomát, míg a Pázmányosat utálják, viszont az ELTE-re csupa droid jár akik átgázolnak mindenkin és még a tanárok is arra "nevelik" őket, hogy azért vannak a csoporttársak, hogy legyen kit legyőzni. Ezzel szemben a Pázmányról azt tartják, hogy nagyon segítőkész ott mindenki, még a tanárok is, míg az ELTE-n szeretnek szívatni és buktatni, és már nem is olyan jó a színvonala mint régen. (Hangsúlyoznám, mielőtt valaki belém köt, hogy ezek nem az én szavaim/véleményem, másoktól hallottam)Már tényleg tanácstalan vagyok, hogy melyikre is jelentkezzem. Köszi előre is a válaszokat!

2013. jan. 17. 20:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne jelöljétek a Pázmányt (jogot semmiképpen se)Én is oda jártam hát....sok jót nem tudok mondani róla(Tanárok és hallgatókról egyaránt)A jó indulatnak a szikrája nincs meg bennük ... ha valaki...mindenki "gonosz" liberális...és csak az egyházat támadja (Amit szerintem nyugodtan lehet...mert az nem egyenlő a vallással...)A másik hogy komoly helyre nem kerülsz be (egy multinál vagyok..a Pázmányról automatikusan elutasítjuk a jelentkezőket)Én is a Pázmányra jártam..és amilyen lelkes voltam az első évben kb annyira megutáltam őket...Végül Pécset végeztem ami szuper volt:) annyira más a mentalitásuk a hallgatókhoz:) ja és + pont hogy van szókincsük az előadóknak :))
2021. febr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
20%

a pazmany jogi karara sugar baby-k jarnak, V. keruletben venemberekkel tivornyaznak

Minden szulo buszke lehet akinek a lanya odajar

2021. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!