Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Erre adjatok tanácsot légyszi....

Erre adjatok tanácsot légyszi. Matekból hogy lehetek jobb?

Figyelt kérdés

Kilencedikes vagyok.És nagyon rosszak a jegyeim.Örülök ha megvan a 2,egy 3-om van,az is kész csoda.

És nagyon kellenének jobb jegyek.Anyukám is mérges rám,a tanárom se(és mások se) érti hogy miért van ami van:

1;először is az a bajom,hogy amit tudok először,azt utána nem.Az iskolai magyarázat az nekem olyan nagyon sokat nem ér.Különórára járok,de hiába tudom jobban ott,a suliba nem megy,ezért elrontom a dogáimat.

2;Valamikor tényleg jobban értem,de alapjában véve a mateknál néha nagyon azt érzem hogy abszolút távol áll az agyamtól,és annyira nem nekem való..még a fizika meg kémia is jobban megy,jobban értem őket,a fizikát még szeretem is.Pedig humán beállítottságú vagyok.


Ami nagyon rossz az egészbe,hogy ebből még érettségizni is kell.

Valami tanácsot adjatok nekem,légyszi,hogy mit csináljak??Hogy lehetnék jobb matekból?Javítani kéne a jegyeimet.Először 2-re,esetleg ha egy-két jobb jegy becsúszna,ez se lenne rossz.De jó lenne fokozatosan javulnom.


Most vesszük a függvényeket.



2012. dec. 29. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyakorlás, gyakorlás gyakorlás. Gyakorold a feladatokat amiket órán csináltok, ne csak a házit ird meg hanem többt.

Másképp nem lehet.

2012. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én tanár vagyok.

Az előző válaszoló teljesen jót írt.

Gyakorolj!

Ennyi. Nincs itt semmi csodaszer, de ehhez nagy eltökéltség kell. Azaz nagy munka!

2012. dec. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!