Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magántanulás kinek mennyire...

Magántanulás kinek mennyire vált be?

Figyelt kérdés
A vizsgák mennyire szoktak nehezek lenni ? Mennyi idő volt mire eltudtátok intézni a papírokat ? Órákra azért néha bejártatok ? A társaság nem hiányzik ? Jobb jegyeket szereztetek ? Milyen tantárgyakból kell vizsgázni ? Volt mellette külön tanárotok ?

2012. nov. 14. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:

én még általánosba 7.-8.-ba voltam magántanuló. semmi különösebb indokom nem volt rá, csak szartam órákra járni. akkor még könnyen el lehetett ezt intézni, nem úgy mint manapság (jó 15 éve volt). általánosba még nem rossz, mert bazi könnyű a suli. középsuliba már nem ajánlom, ott csak hátránya van. meg egyébként sem természetes dolog.

vizsgázni mindenből kellett, kivétel ilyen rajz, ének, tesi. csak egy matektanárom volt, a többit magamtól is könnyedén lenyomtam (3as-4esre). aztán gimibe már rendesen jártam.

2012. nov. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!