Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti hány évesen döntöttétek...

Ti hány évesen döntöttétek el, hogy milyen szakmát akartok választani? Mikorra tehető nagyjából ennek az átlagos időpontja?

Figyelt kérdés

Mostanában a tanárok egyre többször jönnek azzal, hogy "mik akarunk lenni". Csak kíváncsi vagyok, hogy ez csak a mi sulinkban van így, vagy máshol is.


12/L



2012. nov. 9. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 évesen se. Most jöttem rá, hogy baromira nem érdekel az egyetemi szak, amin vagyok.
2012. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bennem most 26 éves koromra alakult csak ki....
2012. nov. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én szlovákiai vagyok,de hát persze magyar sulis,és hát már tőlünk is kérdezték annyi éves korunkban,mondta minden félét,de már 14 éves vagyok és már azthiszem tudom mi leszek,de némelyik osztálytársam még nem tudja,én azt nézem,hogy miben vagyok jó,mi érdekel,mennyit kereshetsz,stb.
2012. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi most vagyunk gimiben 2.-osok, és valaki már egészen általános iskolától tudja, mi akar lenni, én tavaly állapodtam meg abban, hogy gyermekpszichológus... Képességeim is meg vannak hozzá, az érdeklődés is, szóval eddig ez a tuti....
2012. nov. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 25 évesen még mindig nem tudom :)
2013. jan. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pár éve kezdődött el és még tart : szakács akarok lenni

13L

2013. márc. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!